20.6.13

Liebster Award!


Witajcie!
Oliwki dzisiaj w szkole nie było, więc poszłam do niej do domu po szkole, co by się za mną za bardzo nie stęskniła... :>
Oliwia ma już kupioną sukienkę, buty na prom. Dzisiaj, robiłam jej próbny makijaż. Z tego powodu, że jej prom jest o 16 za tydzień, a ja szkołę kończę o 15:30, to nie idę do szkoły, bo nie zdążyłabym się sama przebrać z sukienkę, przygotować, ani nic :D Każdy powód jest dobry...Dzisiaj piszemy do Was z Liebster Award :)
Zostałyśmy nominowane przez Recenzowniamimi, za co serdecznie dziękujemy!

Skąd bierzecie pomysły na posty na bloga?
Z życia codziennego. Nie piszemy na siłę. Większość postów powstaje dość spontanicznie, lecz oczywiście - planujemy, która, kiedy i o czym pisze :D To co robimy - piszemy. To co czujemy - piszemy.

Gdybyś mogła spełnić jedno swoje marzenie, co by to było?
BYĆ W POLSCE. JUŻ. TERAZ. W TEJ CHWILI. *.*

Co myślisz o nietolerancji?
Żyjąc w takim kraju, w jakim żyjemy, nietolerancja występuje na każdym kroku. Jest to coś uważane za normę, bo większość osób ma "grupę" osób, które im najzwyczajniej - nie podchodzą. Najczęściej dyskryminują się nawzajem ze względu na kolor skóry oraz wyznawaną religię. Co ja sądzę? Według mnie, jeśli ktoś jest nietolerancyjny, to być może po prostu ze sobą ma problem wewnętrzny, lecz na siłę chce udowodnić, że to jednak ludzie dookoła, są tymi "innymi". Jednak z czasem, poziom nietolerancji delikatnie spada, ponieważ związki małżeńskie osób homoseksualnych są zezwalane w niektórych miejscach, osoby czarnoskóre biorą ślub z białoskórymi, tak więc ich dzieci będą bardzo wrażliwe oraz tolerancyjne co do osób, reprezentujących obydwa kolory skóry.

Książki czy e-booki?
Książki.

Dziwi Cię dzisiejszy świat?
Codziennie mnie coś zadziwia. Są to najmniejsze rzeczy jak i rzeczy, które mają wielki wpływ na nas wszystkich. Zadziwiają mnie ludzie. Czasem pozytywnie, czasem negatywnie. 

Co lubisz robić z przyjaciółmi?
Z prawdziwymi przyjaciółmi wszystko jest świetną zabawą i powodem do wspaniałego humoru :D. Nie ważny czas, miejsce i inne okoliczności.

Czy zastanawiałaś się nad kierunkiem studiów?
O: prawo
K: biznes i zarządzanie

Lubisz słuchać muzyki?
Jak biorę kąpiel. Jak idę do szkoły. Jak jem. Jak jadę autobusem. Jak jestem na zakupach. Jak ćwiczę. Jak zasypiam. Jak tańczę. Jak się nudzę. Jak mam włączonego laptopa. Jak oddycham...

Średnia na koniec?
U nas nie ma średnich wyliczanych, ponieważ nie ma ocen w ciągu roku ani dzienników, więc ocen na koniec roku też nie ma :D Za to mamy egzaminy, których wyniki otrzymamy 23ego sierpnia. 

Czego nie lubisz w ludziach?
Dwulicowości oraz kłamstwa.

Ulubiony film?
Nie mam ulubionego. Za każdym razem, jak oglądam nowy film i mi się podoba, to staje się on moim "ulubionym".

Nasze pytania:
Skąd czerpiesz inspirację?
Najgorszą ocenę na koniec roku miałam/em z...
Jakie masz plany na wakacje?
Wierzysz w przyjaźń damsko-męską?
Jakiego języka najbardziej chcesz się nauczyć?
Jakie kraje odwiedziłaś/eś?
Masz jakieś rodzeństwo?
Jaki jest Twój ulubiony blog?
Dlaczego postanowiłaś/eś założyć bloga?
Do jakiej szkoły idziesz w przyszłym roku?
Tatuaż vs. piercing?

Tym razem nie będziemy nikogo nominować, ponieważ niedawno robiłyśmy podobny wpis, tak więc wyróżniłyśmy ulubione blogi. Jednak zachęcamy KAŻDEGO do odpowiedzenia na nasze pytania :D

XOXO
/Kng+Liv

10 komentarzy:

 1. Oczywiście, że Awkward ;) co nie zmienia faktu, że Jenna zachowała się wtedy strasznie ;x jestem Team Jake, ale jak już była z Mattiem to niech będzie, a nie, że jeszcze go z innym zdradza...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja! Powinna sie jednego trzymac :(

   Usuń
 2. zgadzam się co do nietolerancji. Na szczeście powoli to zanika, chcoiaż w Polsce nadal jest widoczne. Miejmy nadzieję, że nietolerancja w końcu nie będzie miała miejsca ;)
  www.sandicious.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojj tak :) z czasem zniknie

   Usuń
  2. dokładnie! ale Wam fajnie, że miezkacie w Anglii, ja wierze, że w przyszłości tez tam będę mieszkać:) no i cieszę się, że zaglądacie, pzodrawiam:)

   Usuń
  3. Oooo to bardzo fajnie :D

   Usuń
 3. Wyniki z waszego egzaminu otrzymacie w moje urodziny :* ^•^

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez nie lubę dwulicowych ludzi.

  OdpowiedzUsuń