28.4.13

CHALLENGES 2


Witajcie ;)

Na początek chciałybyśmy podziękować za wszystkich obserwatorów i za wszystkie wyświetlenia. Jesteśmy tym pozytywnie zaszokowane, ponieważ nie spodziewałyśmy się tak serdecznego odebrania naszego bloga. (mamy go dopiero 2 tygodnie :O)
Jak już obiecałyśmy, co każde 20 nowych obserwatorów, będziemy robiły jakiś challenge. Z okazji 40 obserwatorów (właściwie to 51, lecz wczoraj nie miałyśmy czasu napisać) odpowiemy na 10 dość intymnych pytań. Możecie nam je również zadawać w komentarzach lub na maila: polish.troublemakers@gmail.com i na nie odpowiemy :)

No to do dzieła :D

1. Co by spowodowało, że byłabyś skłonna zdradzić swojego chłopaka?
    K: Jeśli byłabym z kimś w w związku, na pewno starałabym się być wierna. Nie byłoby dużo rzeczy, które by mnie skłoniły do zdrady, ale jeśli już mam wymyślić coś na siłę to albo: być kompletnie pijana lub gdyby on mnie zdradził wcześniej.
    O: Myślę że na pewno nie było by to w żaden sposób celowe, bo jestem osoba wierną szczególnie jak na kimś mi bardzo zależy. Ale z drugiej strony jestem osobą która lubi się rewanżować, i podejrzewam że jeśli on by mnie zdradził, byłabym także skłonna do zrewanżowania się w ten sam sposób.

2. Co jesteś w stanie poświęcić dla chłopaka, którego kochasz?
    K: Jeśli byłabym w nim na prawdę zakochana to na wiele rzeczy byłabym w stanie przymknąć oko, ale oczywistym poświęceniem byłby czas. Ale to już jest indywidualna sprawa.
    O: Myślę że jeżeli byłabym w nim zakochana (ze wzajemnością) on nie oczekiwałby odemnie żebym  z czegokolwiek rezygnowała dla niego. Aczkolwiek, co najwyżej mogłabym poświęcić mu trochę więcej czasu.


3. Jaki był Twój najgorszy dzień w szkole?
    K: Zdecydowanie, pierwszy dzień w szkole w Anglii. 06.09.2010. Nie znałam języka, ani nie miałam żadnych znajomych... Więcej chyba tłumaczyć nie trzeba :D
    O: 08/09/09 - Pierwszy dzień w szkole w Anglii. Horror :x brak języka, brak znajomych, nowe otoczenie, nowe przedmioty. Nic dodać, nic ująć!


4. Jaki był Twój pierwszy pocałunek?
    K: Z miłości, spontaniczny i przyjemny ;)
    O: Eee, był on trochę...mokry? :D + chłopak ugryzł mnie przez przypadek w warge. Sądze że dlatego jest on taki nie do zapomnienia i jedyny w swoim rodzaju.

5. Czy zrobiłaś komus kiedyś malinkę? Gdzie?
    K: Tak, na szyji i niedaleko obojczyka
    O: No pewnie :> na szyji, ramieniu oraz klatce piersiowej.


6. Jak byś mogła wymienić sobie jedna osobę z rodziny - kto by to był?
    K: Według mnie, rodzina jest całością i każdy jej członek w pewnym sensie ja tworzy. Jakby kogoś zabrakło, nawet tej osoby, którą postrzegamy negatywnie, ta rodzina nie była by taka sama. Sądzę, że nie wymieniłabym nikogo, lecz jak mam wybrać to byłby to mój ojciec chrzestny.
    O: Nikogo bym na pewno nie wymieniła z mojej prawdziwej rodziny, bo są to osoby dzięki którym jestem sobą. Aczkolwiek, zawsze chciałam wymienić swoją macoche. Na to mam powodów tysiące. Jedyna osoba która zakłóca (moim zdaniem) harmonię mojej rodziny.


7. Czego najbardziej żałujesz w swoim życiu?

   K: Nie żałuję niczego w moim życiu. Każdy dzień, każde doświadczenie i każde niepowodzenie w jakiś sposób wpłynęło na to kim jestem teraz. Mocno wierzę w przeznaczenie i że wszystko ma swój powód, tak więc nawet te niemiłe wspomnienia, na dłuższą metę, mogą okazać sie bardzo ważne.
   O: Zazwyczaj jak żałuję, to tylko przez moment. Potem te doświadczenia zamieniają się w jakiś sposób nauczkę, przestrogę lub po prostu życiową lekcję którą warto wykorzystać w przyszłości. Dzięki tym własnie momentom uniknęłam o wiele gorszych rzeczy które mogły mnie spotkać.

8. Czy chciałabys cofnąć czas? Dlaczego?
   K: Jest sporo rzeczy, na które patrząc z perspektywy czasu, bym zrobiła inaczej lub zachowała sie inaczej. Mimo tego, nie cofnęłabym czasu, bo te pozytywne rzeczy, które mi sie zdarzyły, mogłyby również ulec zmianom.
    O: Tak i nie. Tak, bo jest 91239830 rzeczy które chciałabym 'poprawić' ale z drugiej strony nie, ponieważ te rzeczy dały mi nauczkę na przyszłość i doprowadziły do wielu niesamowitych zdarzeń, których prze nigdy nie będe żałować.

9. Jedna osoba, którą chciałabys przeprosić za wszystkie krzywdy, które im wyrządziłaś?
    K: Takiej osoby chyba nie ma, lecz chciałabym przeprosić mojego starszego o 6 lat brata, Daniela. Zanim wyjechałam do Londynu, mieszkaliśmy razem i mieliśmy wspólny pokój. rzez te 13 lat razem kłóciliśmy się o pierdoły, nie szanowaliśmy itd. Dopiero po moim wyjeździe tutaj, jego na studia do Krakowa, zdaliśmy sobie sprawę jak tak na prawdę się kochamy i że nie wyobrażam sobie go nie mieć. Teraz, jak jesteśmy razem (tutaj lub z Polsce) staramy się spędzać dużo czasu i mamy super relację. Z perspektywy czasu, stwierdziłam, ze wiele mu zawdzięczam i jest najważniejszym chłopakiem w całym życiu.
    O:  W moim życiu jest wiele osób którym jestem coś winna. Najważniejszą jest zdecydowanie moja ukochana mama. Jestem jej winna przeprosiny za wszystko. To ona jest osobą która mnie wychowała na osobę którą jestem teraz. To ona mnie nauczyła co jest dobre a co złe. To ona mnie broniła, pocieszała oraz była ze mną w najważniejszych momentach w moim życiu. A muszę się przyznać że odpłacałam się do niej nie najlepiej, i nie jestem z tego dumna. Najbardziej cenie sobie w niej to, że pomimo wszystko co przeszła, dalej się mocno trzyma!

10. W co wierzysz?
      K: W przeznaczenie. Baaardzo mocno wierzę, że to co ma się stać, to się stanie tak czy inaczej.Uważam, że nasze wybory są również kontrolowane i że to jakie decyzje podejmujemy, nie ma większego znaczenia, bo nawet jeśli sprzeciwimy się losowi, to po pewnym czasie, sytuacje obrócą się do stanu w jakim były pierwotnie zaplanowane z jeszcze większym impetem. Wszystko ma swój powód, więc nawet rzeczy, które teraz nie mają dla nas większego znaczenia,  mogą na dłuższą metę okazać się bardzo ważne.
      O: Moim głównym wierzeniem jest Karma (pomimo tego że jestem katoliczką!). Bardzo wierzę w to że wszystkie wydarzenia, skutki oraz przyczyny kształtują naszą indywidualaną przyszłość i to kim będziemy w przyszłości. Wierzę w to że wszystko co robimy (dobro i zło) wrócą do nas z 3-krotną siłą i tak na prawdę wszystko to co robimy teraz zadecyduje czy w późniejszym życiu będzie nam się wiodło dobrze czy źle. Jak dla mnie każdy ma swoje przeznaczenie, które jest oparte na poprzednim życiu (oraz poprzedniej karmie) :Dxoxo,
/Kng & Liv

20 komentarzy:

  1. ciekawy post :)
    julcia102030.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Super blog
    Jeśli będziesz obserwować mój blog i zostawisz link do siebie pod ostatnim postem na pewno się odwdzięczę .

    ZAPRASZAM http://ikadaxd.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetnie odpowiadacie :D
    Zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Great blog. Lets follow each other? Kisses.
    http://www.solaanteelespejo.blogspot.com.es/

    OdpowiedzUsuń
  5. O fajny pomysł z tymi wyzwaniami :P

    OdpowiedzUsuń
  6. fajny blog ;)
    strasznie fajne i przemyslane odpowiedzi ;d
    obserwuje ;*

    OdpowiedzUsuń
  7. Kocham Wasze posty, Waszego bloga, tę kreatywność i... no. :D "(...) chłopak ugryzł mnie przez przypadek w wargę", matko. :D
    Nominowałam Was do Liebster Blog Award. :)
    http://angelika-angelikaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuje bardzo! oczywiscie odpowiemy :*

      Usuń
  8. Jejku, macie genialnego bloga, Wasze posty są takie fajne ;D
    Nominowałam Was do Liebster Blog Award. ;)
    http://life-suckss.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  9. bardzo fajny blog!
    obserwujemy?

    OdpowiedzUsuń
  10. Hej ja też już cię obserwuje

    fajny blog ;]

    pozdrawiam i

    ZAPRASZAM

    http://ikadaxd.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń